خانه / طراحی تاسیسات / نرم افزار

نرم افزار

Carrier HAP

پس از یک بررسی دقیق بین نرم افزارهای مختلف محاسباتی موجود در دنیا، متوجه خواهید شد که برنامه Carrier HAP قویترین برنامه تحلیل ساعتی بارهای حرارتی و برودتی ساختمانها در دنیا است که می تواند اطلاعات و نتایج بسیار دقیقی از پروژه به طراح بدهد.

بیشتر بخوانید »

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی سیستم اعلام و اطفای حریق

معرفی برخی نرم افزارهای مورد استفاده در محاسبه و طراحی سیستم ها و سامانه های مختلف اعلام و اطفای حریق که بر اساس استانداردهای مورد قبول سازمان آتش نشانی توسط مهندسان بکار گرفته می شوند.

بیشتر بخوانید »

آموزش نرم افزار کریر

نرم افزار Carrier HAP از برنامه های محاسباتی تاسیسات مکانیکی ساختمان است که در ایران نیز مهندسان بطور گسترده از آن استفاده می کنند. به همت مهندسان جوان و پرتلاش مجموعه های آموزشی متعددی برای این نرم افزار تهیه شده که به معرفی یکی از آنها می پردازیم.

بیشتر بخوانید »

معرفی نرم افزارهای طراحی روشنايی (Lighting Design Software)

همانند ساير سيستم ها براي طرح سيستم روشنايي محاسبات پيچيده اي مورد نياز است که بعضاً عدم توجه به آنها نتيجه نامناسبي در پايان کار خواهد داشت. ظهور نرم افزارهاي رايانه اي و پيش قدم شدن کارخانجات توليدکننده چراغ و روشنايي، طراحان را در اين محاسبات ياري مي دهد.

بیشتر بخوانید »

محاسبه بارهای حرارتی و برودتی ساختمان های تجاری با CHVAC

نرم افزار CHVAC دارای قابلیت محاسبه بارهای تهویه مطبوع مخصوص ساختمان های تجاری است که مطابق استانداردهای اینگونه ساختمان ها طراحی شده است.

بیشتر بخوانید »

Elite Software نرم‌افزارهای طراحی انرژی برای معماران، پيمانكاران اجرایی و مهندسان

شرکت نرم افزاری Elite با سابقه طولانی در زمینه تولید و عرضه نرم افزارهای مهندسی است که در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم.

بیشتر بخوانید »